Založ si blog

Galaktická zmena! Politika dostala KO.

 

 

Uznesením  Najvyššej rady Matky Zeme zo dňa 12.12. 2035, čl.1, odst.1,  účinným s okamžitou platnosťou, Najvyššia rada obnovuje na celej planéte Zem vládu zdravého ľudského rozumu a pod hrozbou deštrukčnej zmeny DNA ľudských bytostí zakazuje akékoľvek myslenie, či konanie smerujúce k zakladaniu a prevádzkovaniu politických strán a iných podobných subjektov, alebo vykonávať príbuzné aktivity lokálneho i globálneho oblbovania ľudskej rasy. Slovo politika a politik sa v ústnej i písomnej podobe, či vo vyobrazeniach existujúcich médií ZAKAZUJE používať. Zdravý ľudský rozum sa tým stáva najvyššou a nezameniteľnou autoritou a všetky bytosti existujúce v ľudskej schránke sú tejto autorite vo svojom myslení a konaní aktiváciou genetického zámku navždy podriadené.

„Vstávaj, vstávaj, už je veľa hodín a začína snežiť, na cestách budú kolóny, nestíhaš.“ Neprítomne hľadím do očí mojej manželky skláňajúcej sa nad posteľou. „Do šľaka, tak to bol sen!“

 

Zriadila strana Za ľudí a PS/Spolu pravidelné autobusové linky na východe Slovenska?

23.01.2020

TRASA: – Osady, mítingy ĽSNS, Národnej koalície, KDŽP Aliancie za Slovensko, Priamej Demokracie, Doma dobre - A späť. Cena cestovného: Zadarmo, cestovné a možno čosi na prilepšenie hradí viac »

Implantuje KDH do kresťanstva mnohoženstvo a neformálne vzťahy, či čo?

20.01.2020

Billboardy, billboardy kde na vás politici berú... Pravidelní blogeri i diskutéri v Pravde už postrehli moju záľubu vyjadrovať sa s mojou priateľkou Satirou na témy ľahko vážne, vážne aj viac »

Založí si Kočner v base futbalovú jedenástku?

17.01.2020

Eniky beniky kliky bé kto je ďalší na rade? Vec je iste taká dobre robí prácu NAKA. Marián v cele o hlade nie je v dobrej nálade na Dobroša zvonka čaká zbytok chásky ráta pod dozorom púšťa viac »

Dušan Kováčik, špeciálny prokurátor

Dušan Kováčik by podľa SaS mal prísť o najvyššiu bezpečnostnú previerku

24.01.2020 13:09

Držiteľ najvyššej bezpečnostnej previerky nemôže podľa SaS prijímať neoprávnené iné platby.

francúzsko, štrajk

Francúzska vláda rokuje o návrhoch dôchodkovej reformy, protesty pokračujú

24.01.2020 12:49

Vlna štrajkov zachvátila celé Francúzsko a trvá už 51 dní.

voľby, volebná miestnosť, hlasovací lístok, urna

Niektorí voliči v zahraničí dostali chybné zásielky s hlasovacími lístkami

24.01.2020 12:37

Ministerstvo vnútra zaznamenalo zatiaľ za celú SR štyri oznámenia o chybných zásielkach s hlasovacími lístkami pre voličov v zahraničí.

parlament

Predvolebné pytačky. Kto s kým a proti komu?

24.01.2020 12:00

Takmer všetky prieskumy verejnej mienky z posledných mesiacov ukazujú, že v budúcej Národnej rade by malo pôsobiť až deväť strán.

satura

Pozorujem a pokúšam sa dokonalejšie vidieť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 57651x
Priemerná čítanosť článkov: 1517x

Autor blogu

Kategórie