Založ si blog

Ako slušnosť (ne) porazí Kočnerovcov.

 

Priznám sa Vám, mám rád vtipné slogany, reklamné spoty a kreatívne myslenie. V predvolebných obdobiach, mimochodom, už som ich zažil požehnane a to nie len na Slovensku, akoby sa profi aj laickí kreatívci  pustili do súťaže o najväčší sľubogýč . V niektorých egoprípadoch si objednávateľ – politik zadá, aký má byť vizuálny aj textový obsah napr. na billboarde, a sú aj objednávatelia, ktorí túto odbornú prácu nechajú na kreatívcoch agentúr. My občania, pozorovatelia týchto výtvorov máme potom možnosť posudzovať ich autentičnosť  a úprimnosť predostieranú nám v obrazoch ,či v textoch. Človek je veľmi manipulatívna bytosť a súčasne aj vynikajúci objekt manipulácie rôzneho charakteru. Od narodenia až po koniec nášho života sme vystavení manipulačnému smogu a len kvalita a hĺbka nášho poznania rozhoduje, či sa týmto smogom dusíme, alebo dokážeme slobodne dýchať. Dnes, cestou v aute sa mi v jednej zatáčke prihovoril takýto stranícky billboard: „Slušnosť porazí Kočnerovcov“ O pánovi Kočnerovi a jeho kamarátoch z ulice aj z parlamentu som sa z médií dozvedel všeličo, jeho rodinu nepoznám, no tvorca tohto sloganu si asi zodpovedne uvedomil , prečo je potrebné nevynechať z tohto diela jeho príbuzných. Len tak mimochodom, slušnosť ani neslušnosť nikdy neporazili ani neporazia chamtivosť, túžbu po moci, korupciu a akýkoľvek zločin. To slušnosť a slušných ľudí ide z toho poraziť, že tieto javy sú na Slovensku tolerované až do krajnosti. Liek na to je nedať sa uspať dýchaním manipulačného smogu, pozerať politikom a zamestnancom štátu na prsty cez lupu so sto násobným zväčšením a nenechať sa opiť rožkom. Ozaj, mal už niekto z vás opicu z rožka?

 

 

Mongoli píšu list predsedovi vlády.

24.11.2020

Vládnuci pane. S veľkým rozhorčením sme prijali informáciu o tom, že Váš podpredseda nám má poskytnúť vypracovanú, Vami zadanú mu úlohu, ako pobiť hnusobu. Odhliadnuc od Vašej urážlivej irónie Vás môžeme ubezpečiť, že aj bez Vašej pomoci dokonale zvládame všetky nástrahy prírody, na rozdiel od Vás čerpáme z jej múdrosti, zo skúseností seniorov a [...]

Kvapkanie na karbid – svetlo karbidové nech nám večne svieti. ..

23.11.2020

Je to dávno bol som malý na hlupáka čo hru kazil spoločne sme kričali. Čo ti šibe čo ti kvapká na karbid? Iná teraz páka svetom hýbe z hlúposti je hit komu kvapká nehanbí sa pochváliť.

Očistec – alebo, na každú sviňu sa voda varí.  

05.11.2020

Sedí cháska, sedí, za mrežami na lavici, ďalších ku nim NAKA vozí, na kar mení panské hody. Kali, Mischel, Hranol,………………….., ochranný štít padol, voda vrie už, para fičí a budete všetci v …. stratení.

Robert Fico, Smer,

Fico podáva trestné oznámenie na prokurátorov ÚŠP Repu a Šúreka

04.12.2020 15:08

Hovorí napríklad o vyhrážaní sa pracovníkovi Národnej kriminálnej agentúry, ktorý bol následne zadržaný.

Emmanuel Macron

"Macron je pre Francúzsko príťaž, zbavte sa ho". Erdogan sťupňuje rétoriku voči francúzskemu prezidentovi

04.12.2020 15:06

Turecko momentálne vedie s Francúzskom spory v mnohých otázkach vrátane Sýrie, východného Stredomoria, či Macronovej ostrej rétoriky v súvislosti s radikálnym islamom.

Čína

Čína je najväčšia hrozba pre slobodu a demokraciu od druhej svetovej vojny, tvrdí šéf amerických tajných služieb

04.12.2020 14:30, aktualizované: 15:15

Peking chce podľa šéfa amerických tajných služieb dominovať nad USA a zvyškom sveta ekonomicky, vojensky i technologicky.

satura

Pozorujem a pokúšam sa dokonalejšie vidieť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 327915x
Priemerná čítanosť článkov: 5289x

Autor blogu

Kategórie