Založ si blog

Ako slušnosť (ne) porazí Kočnerovcov.

 

Priznám sa Vám, mám rád vtipné slogany, reklamné spoty a kreatívne myslenie. V predvolebných obdobiach, mimochodom, už som ich zažil požehnane a to nie len na Slovensku, akoby sa profi aj laickí kreatívci  pustili do súťaže o najväčší sľubogýč . V niektorých egoprípadoch si objednávateľ – politik zadá, aký má byť vizuálny aj textový obsah napr. na billboarde, a sú aj objednávatelia, ktorí túto odbornú prácu nechajú na kreatívcoch agentúr. My občania, pozorovatelia týchto výtvorov máme potom možnosť posudzovať ich autentičnosť  a úprimnosť predostieranú nám v obrazoch ,či v textoch. Človek je veľmi manipulatívna bytosť a súčasne aj vynikajúci objekt manipulácie rôzneho charakteru. Od narodenia až po koniec nášho života sme vystavení manipulačnému smogu a len kvalita a hĺbka nášho poznania rozhoduje, či sa týmto smogom dusíme, alebo dokážeme slobodne dýchať. Dnes, cestou v aute sa mi v jednej zatáčke prihovoril takýto stranícky billboard: „Slušnosť porazí Kočnerovcov“ O pánovi Kočnerovi a jeho kamarátoch z ulice aj z parlamentu som sa z médií dozvedel všeličo, jeho rodinu nepoznám, no tvorca tohto sloganu si asi zodpovedne uvedomil , prečo je potrebné nevynechať z tohto diela jeho príbuzných. Len tak mimochodom, slušnosť ani neslušnosť nikdy neporazili ani neporazia chamtivosť, túžbu po moci, korupciu a akýkoľvek zločin. To slušnosť a slušných ľudí ide z toho poraziť, že tieto javy sú na Slovensku tolerované až do krajnosti. Liek na to je nedať sa uspať dýchaním manipulačného smogu, pozerať politikom a zamestnancom štátu na prsty cez lupu so sto násobným zväčšením a nenechať sa opiť rožkom. Ozaj, mal už niekto z vás opicu z rožka?

 

 

Zriadila strana Za ľudí a PS/Spolu pravidelné autobusové linky na východe Slovenska?

23.01.2020

TRASA: – Osady, mítingy ĽSNS, Národnej koalície, KDŽP Aliancie za Slovensko, Priamej Demokracie, Doma dobre - A späť. Cena cestovného: Zadarmo, cestovné a možno čosi na prilepšenie hradí viac »

Implantuje KDH do kresťanstva mnohoženstvo a neformálne vzťahy, či čo?

20.01.2020

Billboardy, billboardy kde na vás politici berú... Pravidelní blogeri i diskutéri v Pravde už postrehli moju záľubu vyjadrovať sa s mojou priateľkou Satirou na témy ľahko vážne, vážne aj viac »

Založí si Kočner v base futbalovú jedenástku?

17.01.2020

Eniky beniky kliky bé kto je ďalší na rade? Vec je iste taká dobre robí prácu NAKA. Marián v cele o hlade nie je v dobrej nálade na Dobroša zvonka čaká zbytok chásky ráta pod dozorom púšťa viac »

parlament

Predvolebné pytačky. Kto s kým a proti komu?

24.01.2020 12:00

Takmer všetky prieskumy verejnej mienky z posledných mesiacov ukazujú, že v budúcej Národnej rade by malo pôsobiť až deväť strán.

Irak Bagdad Protest

Stovky ľudí protestovali v Bagdade proti americkej vojenskej prítomnosti

24.01.2020 11:54

Od rána zaznievali v centre Bagdadu z ampliónov heslá ako "Nie Amerike!"

peniaze, bankovky, euro

Kamionisti z UNAS predložili vláde požiadavky, nevylučujú ďalšie blokády

24.01.2020 11:53

Únia autodopravcov Slovenska predložila vláde svoje požiadavky na zľavu z mýta a zníženie sadzieb daní. Odpoveď žiada rýchlo.

volby 2016, zalkadna skola skarniclova 1

Bratislavské mestské časti evidujú vysoký záujem o voľbu zo zahraničia

24.01.2020 11:31

Najväčšia bratislavská mestská časť Petržalka zaevidovala doteraz viac ako 1300 žiadostí.

satura

Pozorujem a pokúšam sa dokonalejšie vidieť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 57613x
Priemerná čítanosť článkov: 1516x

Autor blogu

Kategórie