Založ si blog

BU- BU- BÚ, zožeriem vám voličský hlas! “

 

Po Slovensku chodí strašidlo, strašidlo čo žerie hlasy. Čelní manipulátori, z akože mienkotvorných strán doposiaľ zastúpených v šapitó na hradnom kopci, zanedbaní politológovia, sociológovia, novinárski žoldnieri, marketéri, ale i fundovaní odborníci z elektorátu ho vraj stretli. Ľudkovia, ak nebudete voliť nás, ale tamtých, alebo nás a dokonca aj tamtých, bubák hlasy zožerie a bude po nich. Národ slovenský aj menšinový, na rozprávkach vychovaný, potvrď už svojou účasťou a svojim svedomím v blížiacich sa voľbách, že dobro aj napriek všetkým úskaliam zvíťazí. Už 7 krát po voľbách do NR SR si bol svedkom, že voliť MENŠIE ZLO, alebo nevoliť, je byť spolupáchateľom zabíjania DOBRA. Cielené vytváranie dojmu, že len „silné“ strany schopné sa na verejnosti prezentovať majú šancu uspieť je manipulatívne a zákulisní scenáristi s režisérmi sú za takéto kaleráby tlačené do hláv verejnosti výborne platení. A to aj z našich peňazí vyberaných od nás pod rôznymi zámienkami. S kýmkoľvek sa rozprávam, tak túto skutočnosť potvrdzuje a po voľbách prichádza znova rozčarovanie prameniace z tých istých  predchádzajúcich chýb. STOP – BUDÍČEK spoluobčania! Čím viac nás pôjde voliť, čim viac strán bude v hre aj tých „nepoznaných“, o to viac sa Slovensko po voľbách nadýchne čerstvého vzduchu. Nevoliť znamená sabotovať samých seba, nevážiť si svojho volebného práva, za ktoré bojovali naši predkovia a mnohí za túto odvahu položili aj svoje životy. V tomto kontexte je každý náš volebný hlas mozaikou vďaky, úcty, slobody a zodpovednosti. Jeho hodnota je nevyčisliteľná.

Mimochodom, viete ako vznikli strašidlá? Zo strachu.

Malý návrat do roku 2016:

Voľby do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2016 sa uskutočnili 5.3. Konali sa od 7:00 do 22:00 hodiny. Vo voľbách kandidovalo 23 strán a hnutí a 2914 kandidátov.  Najviac hlasov získala strana SMER – SD 28,28% ,druhá sa umiestnila strana Sloboda a Solidarita s 12,10% a tretia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO-NOVA) s 11,02%. Volebná účasť dosiahla len 59,82%.

Z Matoviča a jeho ľudí si uťahuje harakterný a zodpovedný Bugár , Sulík označil Bélu za žoviálneho, milého a falošného týpka a pretŕčal pred kameru brožúru s číslom 1144.

07.02.2020

Vo včerajšej relácii v TV Pravda- Ide o pravdu - sme mali možnosť vidieť dvoch šéfov politických strán odpovedajúcich na otázky moderátorky z okruhu nasledujúcich hlavných tém: -Prečo viac »

Sú mítingy PS/Spolu, Za ľudí, KDH a ĽSNS riadený pád do barbarstva?

04.02.2020

Všetci, ktorí ste sa pod protifašistickou agendou rozhodli takéto zhromaždenia organizovať a hasiť frustráciu a nespokojnosť občanov Slovenska s vecami verejnými vysokooktánovým benzínom, viac »

Matovič premenil pokutový kop – alebo konečne príde zmena chcená ľuďmi?

02.02.2020

V sobotu v troj tatranskej televízii som si pozrel natural tlačovku Matovičovcov. (Igor, verím, že toto familiárne oslovenie mi nebudeš zazlievať ) v nej „vytrel prežitému politickému partokratickému viac »

Afganistan / Utečenci / Migrant /

Afganistan (asi) dostal šancu na mier

19.02.2020 13:00

Aj keď USA a Taliban podpíšu dohodu, nebude to mierová zmluva. Tú musia uzavrieť samotní Afganci, uviedol pre Pravdu Thomas Ruttig, ktorý vedie organizáciu Analytická sieť Afganistanu.

Andrej Kiska, video

Druhé video o Kiskovi a pozemkoch. Objavuje sa v ňom aj jeho tvár

19.02.2020 12:34

Šéf strany Za ľudí Andrej Kiska nedávno avizoval, že je pripravené druhé video na jeho diskreditáciu. Objavilo sa v stredu.

Čaputová investigatívni novinári Za slušné Slovensko

Čaputová: Novinári a aktivisti ukázali po vražde Kuciaka statočnosť

19.02.2020 12:27

Prezidentka prijala investigatívnych novinárov a iniciatívu Za slušné Slovensko pri príležitosti druhého výročia vraždy Jána Kuciaka.

Francúzsko / väzenie /

Jeden z bossov sýkorovcov František Borbély ide na slobodu

19.02.2020 11:28

Podľa prokurátora nie je záruka, že jeden z posledných žijúcich bossov sýkorovcov, bude viesť riadny život.

satura

Pozorujem a pokúšam sa dokonalejšie vidieť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 123303x
Priemerná čítanosť článkov: 2681x

Autor blogu

Kategórie